Ze begonnen ooit met grafisch en artistiek werk en maakten onder meer hoezen voor Doe Maar (4US) en Frank Boeijen (1001 Hotel). Later verschoof hun focus naar fotografie waarbij hun werk vooral in veel internationale tijdschriften als Playboy, FHM en Maxim verscheen, met glamour- en portretfotografie. Uiteindelijk hebben ze zich toegelegd op vrij werk, wat wereldwijd in galeries hangt.
Het werk van The Guys wordt gekenmerkt door een combinatie van pop- en consumentencultuur, mode en satire. Door modellen en iconische symbolen te combineren met glamour, humor en visuele vervreemding spelen ze met onze verwachtingen rond schoonheid, verleiding en macht.
Technische perfectie in belichting, compositie en digitale bewerking vormt de basis voor beelden die verleiden, verrassen en uitnodigen om de wereld vanuit een ander perspectief te bekijken.
Voor hun exposities werken The Guys graag samen met Het Beeldgebouw. De uitgesproken kleuren, details en bijzondere lichtwerking van hun fotografie vragen om high-end prints die recht doen aan het oorspronkelijke beeld. Het Beeldgebouw weet die vertaalslag perfect te maken.
www.TheGuysWithTheSameName.com

Foto's: ©The Guys With The Same Name
Neem contact met ons op
Onze adviseurs denken graag met u mee over de mogelijkheden, van de papierkeuzes tot museale afwerking met acrylglas en inlijsten. Neem vrijblijvend contact met ons op voor een persoonlijk adviesgesprek of een prijsopgave op maat.
Neem contact op